Za DEAR HUNTER stoi jedna osoba - Wojciech - pełnoetatowy mąż, tata Juliana i Heleny, a przy okazji fotograf. Rodowity łodzianin, mieszkający w Krakowie.

Napiszcie gdzie i kiedy odbędzie się Wasza uroczystość. Przy okazji w skrócie możecie podzielić się informacjami jak ją sobie wyobrażacie. Pytajcie nawet o najdziwniejsze sprawy!

A jeśli nie chce Wam się tego wszystkiego pisać, to opowiedzcie mi o tym przy kawie.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wojciech Krysiak prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą pod firmą Wojciech Krysiak z siedzibą w Krakowie. Twoje dane przetwarzam w celu obsługi zapytania. Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności.

Jeżeli przekazałaś/eś więcej danych niż to wymagane przez formularz klikając przycisk „FRUUU!” wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie. W każdym czasie możesz cofnąć wysyłając taką informację na adres e-mail: [email protected]. Cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem.

MOMENTY

ulotne chwile, spojrzenia, uśmiechy

To co najlepsze - czyli zbiór najlepszych zdjęć, przegląd fotografii, które nakreślą styl i opiszą umiejętności

PRZEJRZYJ PORTFOLIO
Decorative Image

X